Yararlanıcılarımızın Yorumları

Yararlanıcılarımız Şirketimiz Hakkındaki Yorumları

Derneğimiz için sosyal medya danışmanlığı hizmeti aldık. Kaliteli ve profesyonel yaklaşımları ve titiz çalışmalarından çok memnun kaldık. Proje tasarımı ve uygulaması konusunda da kendilerinden destek almaya devam edeceğiz. Teşekkürler Sivil Ajans ekibi!
Recep Çalışkan
Recep Çalışkan
Dernek Başkanı
Kampanya savunuculuk alanında deneyimli bir ekipleri var. Çalışmalarından ve planlamalarından çok memnun kaldık. Bir daha ki sefere tercihimiz tabii ki yine Sivil Ajans olacak. Emeğinize sağlık.
Hülya Kuş
Hülya Kuş
Dernek Başkanı
Uzun zamandır web tasarımı yaptırmak firma arıyorduk fakat daha önceki tecrübemizden dolayı korkuyorduk. Özellikle içerik ekleme konusunda çok sorun yaşamıştık. Sivil Ajans ekibi ayesinde oluşan fobimizden kurtulduk. Hem web sitemiz harika oldu hem de içerik ekleyerek web sitemizin sürdürülebilirliği olmuş oldu. Teşekkür ederiz Sivil Ajans ekibi.
Menderes Akkuş
Menderes Akkuş
Dernek Başkanı
STK’mız için belirli bir tematik alanda proje yazma desteği aldık. Projenin yazımı, planlanması ve uygulama süreçlerinde ekip tam anlamıyla zaman gözetmeksizin destek oldu. İlgileri için teşekkürler, gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
Elif Magat
Elif Magat
Dernek Başkanı
Sosyal medyada profesyonel ve dikkat çekici tasarımlar ile görünürlüğümüzü artırabilmek için Sivil Ajanstan Bronz Paket aldık ve çok memnun kaldık. Sizinle çalışmak çok keyifliydi çok teşekkür ederiz.
Halit Güner
Halit Güner
Dernek Başkanı
Derneğimiz dezavantajlı bir gruptan oluştuğu için proje yazma ve doğru uygulama konusunda şüphelerimiz ve tedirginliklerimiz vardı. Sivil ajan ile yaptığımız ön hazırlık çalışmaları ve ön tasarıdan sonra projemizi yazıp uyguladık. Yerelimizde farkındalık düzeyini arttırmış olduk. Emeğinize sağlık.
Figen Altın
Figen Altın
Dernek Başkanı
error: Hata !!