Web Tasarım

img
Kuruluşlarınızın Dijital Varlıklarını Sadece İyi Bir Şekilde Tasarlamakla Kalmıyoruz. Aynı Zamanda En Kolay Şekilde Kontrol Etmeniz İçin Alt Sistemler, Akıllı Çözümler Geliştiriyoruz.

Sivil Toplum Kuruluşları arasında en iyi tasarıma sahip olmak, en çok bilgi ve görsel unsurları sunma açısından sınırsız sayfa ve içerik girişi destekli web tasarım hizmetine Sivil Ajans ile sahip olabilirsiniz. Sivil Toplum Kuruluşlarının kurumsal kimliklerine uygun olarak web sitenizi geliştiriyoruz. Sadece web siteniz geliştirmekle kalmayıp ihtiyaçlarınıza yönelik modüllerimiz, alt sistemler ve akıllı çözümler üretiyoruz.

Sadece Web Sitenizi Tasarlamıyoruz. Aynı Zamanda Sitenizi Ön Plana Çıkartıp İhtiyaçlarınıza Yönelik Yenilikçi Çözümler Sunuyoruz.

Icon
Web Tasarımı
Kurumsal kimliğinize uygun kuruluşunuzu yansıtan bir web sitesi ile dijital varlıklarınızı Sivil Ajans kalitesi ile ön plana taşıyın.
Icon
Seo Hizmeti
Sivil Ajans seo hizmeti ile web sitenizi daima arama motorlarında (google vb.) daima ön plana çıkarın.
Icon
Akıllı Modüller
İhtiyaçlarınıza yönelik akıllı modüller geliştiriyoruz. Aidat toplama, gönüllü yönetimi, raporlama, muhasebe takibi gibi daha birçok özelliği akıllı modüllerimiz ile sahip olun.

Web Sitenizi Çok Kolay Bir Şekilde Yönetin

Web sitenizi sadece tasarlamakla kalmıyoruz. Kolay bir şekilde yönetip, dilediğiniz gibi değişiklik yapmanıza da önem veriyoruz. Türkçe en kolay yönetim panelini kullancılarımza sunuyoruz.
img
Zeynep Uçak
Harika iş çıkardılar. Web sitemizi kolayca yönetebiliyoruz. Sizinle tanıştığımız için çok mutluyuz. Teşekkür ederiz.
Zeynep Uçak
Dernek Yöneticisi
Hasan Çalışkan
Harika bir web sitesi tasarladılar. Teşekkür ederiz.
Hasan Çalışkan
Dernek Başkanı
error: Hata !!