Kampanya ve Savunuculuk

img

Kampanya ve Savunuculuk

Değişim Anahtarı Kampanya ve Savunuculuk
  • Savunuculuk: Örgütlerinizin tematik hak alanlarına yönelik hak odaklı savunuculuk faaliyetlerinizi Sivil Toplum da yıllarca çalışmış uzman kadromuz ile birlikte en etkili yöntemler ile gerçekleştiriyoruz. Savunuculuk faaliyetlerinizi sadece geleneksel yöntemlerle değil yenilikçi yöntemlerle ihtiyacınıza yönelik birlikte tasarlıyoruz.
  • Kampanya:  Amaç ve hedeflerinize yönelik kampanya faaliyetlerinizi birlikte tasarlayalım. Savunuculuk faaliyetlerinizi Sivil Toplum da yıllarca çalışmış uzman kadromuz ile birlikte en etkili yöntemler ile gerçekleştiriyoruz.  
Icon
Dijital Kampanya ve Savunuculuk
Çalışmalarımızda sosyal medya platformları etkili bir şekilde kullanarak video, sosyal medya gönderileri, podcast, vb. araçlarla amacınıza yönelik içerikler hazırlıyoruz.
Icon
Amaç ve Hedeflerinizi Birlikte Planlıyoruz.
Çalışma öncesinde yöntemi, amaç ve hedefleriniz birlikte belirliyoruz.
Icon
Uzman Ekibimiz İle
Tematik alanlarınıza yönelik uzmanlarımız ile birlikte çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Böylece hedef kitlenize yönelik en uygun ve en etkili yöntemleri sizlere sunuyoruz.
Icon
Yaygınlaştırma
Hedef kitlenizi birlikte segmente ettikten sonra yaygınlaştırma faaliyetlerinizi partner reklam ajanslarımız ile birlikte gerçekleştiriyoruz. Böylece belirlediğiniz hedef gruba yönelik reklam stratejilerinizi oluşturuyoruz.
30
Kampanya
42
Savunuculuk
60
Sivil Toplum Örgütü
11
Kamu Kurumu ve Özel Sektör

Birlikte Çalıştığımız Sivil Toplum Kuruluşları Hakkımızda Ne Diyor?

Derneğimizin savunuculuk faaliyetini Sivil Ajans ile gerçekleştirdik. Alanında uzman harika bir ekip. Derneğimiz adına çok teşekkür ederiz.
Ahmet Çağlayan
Ahmet Çağlayan
İletişim Ekip Lideri
Hayvan hakları ile ilgili savunuculuk faaliyetimizi Sivil Ajans ile birlikte gerçekleştirdik. Her aşamada bizimle iletişimde olup yeniliklere adapte olmalarını çok sevdik. Tüm Sivil Toplum camiasına tavsiye ederiz.
Deniz Kaya
Deniz Kaya
Dernek Başkanı
error: Hata !!